Hakkımızda

Hakkımızda

35 Yıllık Tecrübe

35 yıldır demir çelik ticareti yapan firmamız, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitesini arttırarak edindiği ticari bilgi birikimi ve yaptığı doğru yatırımlarla, sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Firmamız, 2009 yılı itibariyle Metaş Lazer Profil Boru ve Sac İşleme merkezi olarak oluşturulan marka yüzü ve ithalat, ihracat, imalat ve satış birimleri ile 5.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 7.000 m2 alan üzerine kurulu fabrika tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yapmış olduğu başarılı çalışmalar neticesinde, paralel sektörlerden’ de güçlü referanslara sahip olan firmamız, bu başarılarını fuar alanlarında’ da sergileyerek, uluslararası arenadaki yerini güçlendirmektedir.

 • Misyonumuz

  Müşteri ihtiyaçlarını dinlemek, en iyi ürün ve servisle ihtiyaçlarının da üzerinde onlara cevap verebilmek, Tüm faaliyetlerimizde, devlete, müşterilerimize, personelimize, iş ortaklarımıza, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde daima dürüst davranmak, kendi yararı için başkalarina zarar vermekten kaçınmak.

  Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde, birlikte kazanmaya dönük işbirliği ve yardımlaşma ile çözüm üretme anlayışında olmak, Dış ve iç müşterilerimizin isteklerinin karşılanmasında hızlı, zor hedefleri başarmada kararlı ve “biz biliyoruz” demeden yeniliklere açık olarak, sürekli öğrenen ve gelişen olmak,

  Kalite Yönetim Sistemi Standartlarının gereklerini yerine getirerek, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli üretim yapmak, kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteri verilenle yetinse ve memnun olsa dahi, ona daha iyisini vermeye çalışmak.

  Vizyonumuz

  Toplam kalite prensibinden ödün vermeden, uygun maliyet ve zamanında teslimat noktasında rekabetçi ve tercih edilen olmak.